Prázdniny za:

?
    Základní škola
   Co se děje
   Co se dělo
   Soutěž
   Akce
   Družina
   Projekty
   Kroužky
   Historie
   Úvod


01141061


13.05.2021 06:33
proběhla akualizace
co se děje


 Dnes je neděle 16.května svátek má Přemysl zítra Aneta  

Škola

 Vánoční vystoupení

 
V pondělí 16.prosince proběhlo naše tradiční celoškolní vánoční vystoupení. Děti na 1. stupni nacvičily veršovanou pohádku Popelka, školní družina předvedla teneček, starší žáci ze 2. stupně zpívali krásné písničky. Svými příspěvky se předvedli také žáci, kteří navštěvují Základní uměleckou školu v Hořicích - a to hrou na hudební nástroj či vystoupením dramatického kroužku. Program zakončil ředitel školy, popřál všem hezké vánoční svátky a úspěšný následující rok.

 
 
 

 

Škola I.stupeň

 Čarodějnice

 

Čarodějnické dopoledne nesmělo chybět i v tak náročné době, jako je právě letos. Děti se moc těšily. Malí čarodějové a čarodějnice se připravovali celý týden na přílet. Vše dopadlo skvěle a užily si to náramně i prastaré čarodějnice :-). Všem, kdo nám pomáhali, děkujeme. 


 

Škola II.stupeň

 Školní výlet 5.třídy - hlavní město Praha

 

Navštívili jsme Václavské náměstí, metrem jsme přejeli na Malostranskou stanici a pěšky vyrazili na Pražský hrad. V bazilice sv.Jiří jsme obdivovali sloupoví a schodiště, ve Starém královském paláci Vladislavský sál, ale bohužel jsme nemohli nakouknout do chrámu sv. Víta, protože celé dopoledne tam byly obrovské fronty cizinců. Na svačino-oběd jsme se přesunuli k Belvederu, kde byl také nádherný výhled na Prahu. Na zpáteční cestě jsme prošli Zlatou uličku a pak se přesunuli k nádraží, tam jsme dokoupili suvenýry nebo občerstvení a pak domů. Všichni jsme se těšili hlavně na sprchu, ale výlet se nám líbil.


 

Družina

 Malování v parku

 

V parku jsme si rozdali křídy a vytvořili skupinky. Popustili jsme fantazii a  kreslili jsme na své zvolené téma . Po vyhodnocení zdařeného díla jsme obdrželi sladkou odměnu.