Prázdniny za:

?
    Základní škola
   Co se děje
   Co se dělo
   Soutěž
   Akce
   Družina
   Projekty
   Kroužky
   Historie
   ÚvodNavštivte naši galerii


00935303


03.12.2019 10:51
proběhla akualizace
prázdnin


Elektronické odhlašování obědů:
v provozu


Aktuální teplota:
-1.50 °C
Na sluníčku.

 Dnes je pátek 6.prosince svátek má Mikuláš zítra Ambrož  

Škola

 Uklízíme Česko, Den, Země

 
22. duben je považován nejen u nás, ale také ve světě jako Den Země. V rámci tohoto svátku se u nás pořádají akce Ukliďme Česko. Naše škola se také připojila již druhým rokem. Děti nafasovaly igelitové pytle a sbíraly odpadky v obci či blízkém okolí. Za necelé dvě hodiny byly pytle plné, mnohdy žáci objevili přímo "poklady".

 
 
Každý člověk by si měl uvědomit, odpad patří na k tomu určená místa, nikoliv se ho zbavovat tím, že ho odhodí, kde se mu zlíbí. Každý chce žít v hezkém prostředí, nikoliv v odpadcích.

 

Škola I.stupeň

 Halloweenský den

 

Ve čtvrtek 31. října jsme si ve škole uspořádali "Halloweenský den". Děti si přinesly různé strašidelné kostýmy a masky. Dopoledne počítaly halloweenskou matematiku, dále následoval halloweenský český jazyk. Po velké přestávce si opekly buřty, potom na ně čekaly halloweenské soutěže. Na závěr obdržely halloweenské osvědčení. Všichni si den hezky užili.


 

Škola II.stupeň

 Školní výlet 5.třídy - hlavní město Praha

 

Navštívili jsme Václavské náměstí, metrem jsme přejeli na Malostranskou stanici a pěšky vyrazili na Pražský hrad. V bazilice sv.Jiří jsme obdivovali sloupoví a schodiště, ve Starém královském paláci Vladislavský sál, ale bohužel jsme nemohli nakouknout do chrámu sv. Víta, protože celé dopoledne tam byly obrovské fronty cizinců. Na svačino-oběd jsme se přesunuli k Belvederu, kde byl také nádherný výhled na Prahu. Na zpáteční cestě jsme prošli Zlatou uličku a pak se přesunuli k nádraží, tam jsme dokoupili suvenýry nebo občerstvení a pak domů. Všichni jsme se těšili hlavně na sprchu, ale výlet se nám líbil.


 

Družina

 Malování v parku

 

V parku jsme si rozdali křídy a vytvořili skupinky. Popustili jsme fantazii a  kreslili jsme na své zvolené téma . Po vyhodnocení zdařeného díla jsme obdrželi sladkou odměnu.