Prázdniny za:

?
    Základní škola
   Co se děje
   Co se dělo
   Soutěž
   Akce
   Družina
   Projekty
   Kroužky
   Historie
   ÚvodNavštivte naši galerii


00932721


01.10.2019 08:01
proběhla akualizace
aktualit


Elektronické odhlašování obědů:
v provozu


Aktuální teplota:
11.81 °C
Na sluníčku.

 Dnes je středa 16.října svátek má Havel zítra Hedvika  

Škola

 Uklízíme Česko, Den, Země

 
22. duben je považován nejen u nás, ale také ve světě jako Den Země. V rámci tohoto svátku se u nás pořádají akce Ukliďme Česko. Naše škola se také připojila již druhým rokem. Děti nafasovaly igelitové pytle a sbíraly odpadky v obci či blízkém okolí. Za necelé dvě hodiny byly pytle plné, mnohdy žáci objevili přímo "poklady".

 
 
Každý člověk by si měl uvědomit, odpad patří na k tomu určená místa, nikoliv se ho zbavovat tím, že ho odhodí, kde se mu zlíbí. Každý chce žít v hezkém prostředí, nikoliv v odpadcích.

 

Škola I.stupeň

 Rozloučení se čtvrťáky

 

Rozloučení se čtvrťáky proběhlo za pěkného počasí a dobré nálady. Rodiče pomohli dětem napéct dobroty slané i sladké. Dokonce jsme ochutnali výborný vietnamský závin. Děti se postarali o hry, soutěže a pan učitel o lanovou dráhu. Moc všem děkujeme za spolupráci a přejeme už dnes páťákům úspěšný vstup na "velkou školu".


 

Škola II.stupeň

 Školní výlet 5.třídy - hlavní město Praha

 

Navštívili jsme Václavské náměstí, metrem jsme přejeli na Malostranskou stanici a pěšky vyrazili na Pražský hrad. V bazilice sv.Jiří jsme obdivovali sloupoví a schodiště, ve Starém královském paláci Vladislavský sál, ale bohužel jsme nemohli nakouknout do chrámu sv. Víta, protože celé dopoledne tam byly obrovské fronty cizinců. Na svačino-oběd jsme se přesunuli k Belvederu, kde byl také nádherný výhled na Prahu. Na zpáteční cestě jsme prošli Zlatou uličku a pak se přesunuli k nádraží, tam jsme dokoupili suvenýry nebo občerstvení a pak domů. Všichni jsme se těšili hlavně na sprchu, ale výlet se nám líbil.


 

Družina

 Malování v parku

 

V parku jsme si rozdali křídy a vytvořili skupinky. Popustili jsme fantazii a  kreslili jsme na své zvolené téma . Po vyhodnocení zdařeného díla jsme obdrželi sladkou odměnu.