Prázdniny za:

?
    Základní škola
   Co se děje
   Co se dělo
   Soutěž
   Akce
   Družina
   Projekty
   Kroužky
   Historie
   ÚvodNavštivte naši galerii


00923104


22.03.2019 07:16
proběhla akualizace
co se děje


Elektronické odhlašování obědů:
v provozu


Aktuální teplota:
7.31 °C
Na sluníčku.

 Dnes je sobota 23.března svátek má Ivona zítra Gabriel  

Škola

 Vánoční vystoupení

 
V pondělí 17. prosince proběhlo na škole vánoční veřejné vystoupení žáků; návstěvnost byla jako vždy velmi hojná. Letos jsme se soustředili na staročeské Vánoce. Společně jsme nahlédli do naší historie, připomněli si lidové tradice a zvyky, jaké dodržovali naši předkové. Děti, které navštěvují základní uměleckou školu, předvedly něco ze svého repertoáru. Vystoupení bylo velmi hezké, všichni odcházeli domů nabuzeni vánoční atmosférou.

 
 
 

 

Škola I.stupeň

 Karneval

 
Čas rychle běží, opět rok za námi. Právě je u moci měsíc únor a s ním přichází také doba karnevalů. Zaměstnanci školy pravidelně již po řadu pořádají pro děti rej masek. Letos jsme s dětmi při této akci zavítali do pro nás exotické a velmi vzdálené země - Japonska. Děti si zasoutěžily, dostatečně se vyžily ve víru tance, nechyběla také jako vždy bohatá tombola.

 
 
Poděkování patří sponzorům, kteří dětem na karneval přispěli a samozřejmě panu Dufkovi za zajištění hudby. A můžeme se opět těšit na příští karneval.

 

Škola II.stupeň

 Školní výlet 5.třídy - hlavní město Praha

 

Navštívili jsme Václavské náměstí, metrem jsme přejeli na Malostranskou stanici a pěšky vyrazili na Pražský hrad. V bazilice sv.Jiří jsme obdivovali sloupoví a schodiště, ve Starém královském paláci Vladislavský sál, ale bohužel jsme nemohli nakouknout do chrámu sv. Víta, protože celé dopoledne tam byly obrovské fronty cizinců. Na svačino-oběd jsme se přesunuli k Belvederu, kde byl také nádherný výhled na Prahu. Na zpáteční cestě jsme prošli Zlatou uličku a pak se přesunuli k nádraží, tam jsme dokoupili suvenýry nebo občerstvení a pak domů. Všichni jsme se těšili hlavně na sprchu, ale výlet se nám líbil.


 

Družina

 Malování v parku

 

V parku jsme si rozdali křídy a vytvořili skupinky. Popustili jsme fantazii a  kreslili jsme na své zvolené téma . Po vyhodnocení zdařeného díla jsme obdrželi sladkou odměnu.