Prázdniny za:

?
    Co se dělo
   Zpět
   ÚvodNavštivte naši galerii


01008335


23.06.2020 13:16
proběhla akualizace
aktualit


Elektronické odhlašování obědů:
v provozu


Aktuální teplota:
28.06 °C
Na sluníčku.

 Dnes je pátek 14.srpna svátek má Alan zítra Hana  

 OPĚT VYDAŘENÝ REJ MASEK - škola

 I přes poctivou přípravu všech organizátorů byl letošní „Rej masek“, který má dlouhou tradici, silně ohrožen. Kým nebo snad lépe čím? Vichřicí EMA a následným dlouhodobým výpadkem elektrického proudu. A to je v dnešní přetechnizované době těžko zvládnutelný problém. Naštěstí naše aktivní kolegyně Dana Svatoňová pomocí svých známých zajistila téměř nemožné, tedy náhradní přísun proudu.
 Potom mohlo vše propuknout. Již po 13 hodině se začali scházet návštěvníci a po půl druhé bylo úplně plno. Někteří postávali a posedávali i po chodbě a v restauračních prostorách. Ani dvojnásobek loňského počtu lístků do tomboly neuspokojil všechny zájemce. Taneční parket byl téměř zaplněn. Postaralo se o to 96 dětí se svými doprovody.
 V úvodním průvodu masek bylo k vidění vše možné a těžko by byla vybrána nejhezčí maska.Proto byla odměněna jen nejmladší (7 měsíců) a nejstarší ( 14 roků) maska. Tanec střídaly soutěže pro různé věkové kategorie ( včetně rodičů), občerstvení a losování velmi bohaté a pestré tomboly.
 Ani po ukončení reje , tedy po 17 hodině se mnohým nechtělo domů.
 Jsme rády, že akce potěšila příznivce tohoto druhu zábavy a věříme, že se s většinou setkáme i za rok.
 
  Za organizátorky a realizační skupinu napsala
  M. Duchoňová